Formularz zamówieniowy

Zadzwoń:

501-650-670
anteny Kraków

MONTAŻ KINA DOMOWEGO I MULTIROOM AUDIO

MONTAŻ I INSTALACJA KINA DOMOWEGO

Firma ARCAN VISION istnieje nieprzerwanie od 1989 roku i zajmuje się instalacjami audiowizualnymi oraz sprzedażą produktów audio video. Obecnie siedziba firmy znajduje się w Brzeziu przy ul. Złotej 6 gmina Zabierzów. Posiadamy profesjonalną salę odsłuchową oraz biuro, do którego serdecznie zapraszamy celem omówienia Państwa potrzeb. Specjalizujemy się w nowych technologiach i aby stale podnosić nasze kwalifikacje, bierzemy udział w szkoleniach branżowych.
Wykonujemy instalacje audio-video oraz sterowanie na terenie całego kraju oraz za granicą. Swoje projekty realizujemy w takich miastach jak Kraków, Katowice, Warszawa,Wrocław, Przemyśl, Olsztyn, Gdańsk, Szczecin, Radom, Bydgoszcz, Lublin, Poznań oraz za granicą, np. w Wiedniu czy Berlinie.
Prace instalacyjne zaczynamy od wykonania projektu niezależnie od typu instalacji. Może to być projekt kina domowego, projekt multiroom, systemu audio lub systemu sterowania automatyką domową. Przykładamy do tego szczególną uwagę, ponieważ dobrze przygotowany projekt jest gwarancją sukcesu.

imagekino11

PROFESJONALANY MONTAŻ  KINA DOMOWEGO – DLACZEGO WARTO

  1. Doskonała jakość dźwięku i obrazu: Profesjonalny montaż kina domowego zapewnia optymalne ustawienie głośników oraz telewizora lub projektora, co gwarantuje doskonałą jakość dźwięku i obrazu.
  2. Optymalne wykorzystanie przestrzeni: Specjaliści od montażu kina domowego dokładnie analizują przestrzeń w domu, aby zapewnić optymalne rozmieszczenie sprzętu audio-wizualnego, co pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnego miejsca.
  3. Eliminacja problemów technicznych: Profesjonalne podejście do montażu kina domowego eliminuje wiele potencjalnych problemów technicznych, takich jak złe połączenia kablowe czy nieprawidłowe ustawienia sprzętu, co przekłada się na płynne działanie systemu.
  4. Indywidualne podejście do klienta: Specjaliści doradzą w doborze odpowiedniego sprzętu audio-wizualnego oraz dostosują montaż do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta, zapewniając spersonalizowane rozwiązania.
  5. Profesjonalne doradztwo: Doświadczeni montażyści kina domowego udzielą fachowej porady dotyczącej najlepszego wyboru sprzętu oraz optymalnego rozmieszczenia w pomieszczeniu, co zapewnia optymalne wrażenia z oglądania filmów i słuchania muzyki.
  6. Gwarancja satysfakcji: Profesjonalne firmy montażowe często oferują gwarancję na wykonane prace, co daje klientowi pewność, że w razie jakichkolwiek problemów zostaną one szybko i profesjonalnie rozwiązane.

Dzięki powyższym punktom, korzystając z usług profesjonalnego montażu kina domowego, można cieszyć się doskonałą jakością dźwięku i obrazu oraz komfortem użytkowania bez obaw o techniczne niedociągnięcia.

MONTAŻ I INSTALACJA KINA DOMOWEGO, SKŁADA SIĘ Z:

kino1

telewizora lub projektora

kino1

uchwyt do telewizora lub winda do projektora

kino1

ekran kina domowego

kino1

odtwarzacza DVD/Blu-ray, amplitunera

kino1

zestawu audio

kino1

okablowanie, gniazda, złącza


kino1

pokój, sala

kino1

wytłumienie pomieszczenia

kino1

ekran kina domowego

Odpowiednie dobranie tych elementów będzie miało wpływ na jakość i efekt końcowy systemu kina domowego. Domowa sala kinowa zrealizowana w oparciu o dobry projekt kina zapewnia znacznie lepszy efekt niż najlepsze kino komercyjne.

imagekino2

MONTAŻ I INSTALACJA KINA DOMOWEGO W DOMU:

Projekty realizujemy w oparciu o renomowanych dostawców, m.in.:
– telewizory 4K, LED, OLED: SAMSUNG, SHARP, TOSHIBA
– projektory/projektory 3D: technologia D-ILA, DLP, LCD, LED, 4K:
Sony,  JVC, Optoma, VIVITEK, Panasonic, ACER, SANYO, EPSON, BenQ
– ekrany:
ręcznie rozwijane, ekrany elektryczne, ekrany do kina domowego, ekrany ramowe, ekrany podłogowe, ekrany na trójnogu, VizArt, AVERS, AVTEK, KAUBER, NOBO, TAGA, PROJEKTA, ADEO
– multiroom audio: NUVO, Sonos, Russound
– amplitunery i procesory:  ARCAM, Cembrige Audio, Denon, Marantz, ONKYO, Nad, Pioneer, HARMAN KARDON, Audiolab, YAMAHA, Primare
– końcówki mocy, wzmacniacze zintegrowane: ARCAM, Cambrige Audio, TAD, OPPO, naim
– nagłośnienie kina: Monitor Audio, KEF, DYNAUDIO, TRIANGLE, DALI, CANTON, QUADRAL, PARADIGM, JBL
– okablowanie: WireWorld, Chord
– słuchawki: SENNHEISER, ULTRASONE, Audio-technica

imagekino3

imagekino21
imagekino22
imagekino23
imagekino24


imagekino5

 

Multiroom NUVO

Multiroom NUVO jest to system przewodowy składający się ze wzmacniacza wielostrefowego NUVO połączonego z klawiaturą sterującą NUVO w każdym pomieszczeniu w którym zamontowane są głośniki instalacyjne połączone bezpośrednio ze wzmacniaczem NUVO.

 

imagekino6

 

SONOS

System SONOS zapewni ci dostęp do całej zgromadzonej muzyki w każdym pomieszczeniu bezprzewodowo.
Sterowanie systemem SONOS odbywa się za pomocą jednej aplikacji zainstalowanej w Twoim urządzeniu mobilnym.
Aplikacja SONOS CONTROLLER na twoim smartfonie czy tablecie pozwoli Ci słuchać muzyki dostępnej w internetowych stacjach radiowych Spotify, Deezer, WiMP i innych serwisach muzycznych.

 

 

Roussound

Multiroom Russound jest to system przewodowy składający się z głośników instalacyjnych, klawiatury sterującej w danym pomieszczeniu oraz wzmacniaczy strefowych połączonych serwerem muzycznym i innymi urządzeniami audiowizualnymi .Urządzenia systemu multiroom Russound są sterowane również przez smartfony, iPhone, iPady za pomocą domowej sieci WiFi . Systemy Russound można stosować zarówno w hotelach, pubach, restauracjach, jak również w domach jednorodzinnych.

 


partner1

partner2
partner3