Warning: Illegal string offset 'cf7msm_prev_urls' in /home/users/arcanvision/public_html/anteny-verygood/wp-content/plugins/contact-form-7-multi-step-module/contact-form-7-multi-step-module.php on line 86

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/users/arcanvision/public_html/anteny-verygood/wp-content/plugins/contact-form-7-multi-step-module/contact-form-7-multi-step-module.php on line 86

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/users/arcanvision/public_html/anteny-verygood/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 447
Formularz zamówieniowy

Nasi partnerzy

anteny Kraków

INSTALACJE INTERNETOWE LTE I WZMACNIANIE SYGNAŁU GSM

Wzmacniacz GSM przywróci w Twoim domu i firmie normalne rozmowy telefoniczne

Sprzęt, który do niedawna mogło mieć tylko wojsko, banki i wielkie korporacje, dzisiaj może kupić każdy, kto ma słaby zasięg. Świat poszedł naprzód, nie zostawaj za nim w tyle!
Gdzie instalujemy funkcjonalne systemy wzmacniające sygnał GSM?  W domu, biurze, w odległych wioskach i w piwnicach oraz w miastach bez sygnału.

Produkt ten rozwiązuje problem również w hotelach, pensjonatach, domach i w wielu innych miejscach w których sygnał sieci GSM jest słaby, przez co rozmowa bądź połączenie z Internetem jest niemożliwe.
Zapewniamy serwis oraz instalację wzmacniaczy GSM i anten.
Koniec z problemem słabego zasięgu! Odzyskasz sygnał we wszystkich sieciach komórkowych.

Czy wzmacniacze GSM są skuteczne?

Pewnie ,że Tak

Certyfikaty

Posiadamy w swojej ofercie Wzmacniacz (repeater) SIGNAL GSM. Jest on pierwszym urządzeniem konsumenckim wzmacniającym pełny zakres GSM+EGSM, spełniającym wymogi normy ETSI 300 609-4 i posiadającym opartą na niej deklarację CE. Certyfikat wydano na podstawie badań przeprowadzonych w Instytucie Łączności w Warszawie.

image-internet1
image-internet1
image-internet1
image-internet1

Montaż wzmacniaczy GSM które nie są dopuszczone przez Urzad Komunikacji Elektronicznej i Instytut Łączności wiąże sie z Karami Finansowymi.
Repeater Signal GSM służy do wzmocnienia sygnału GSM i wprowadzeniu go do wewnątrz pomieszczeń. Urządzenie doskonale nadaje się do miejsc w których sygnał GSM jest na tyle słaby, że prowadzenie rozmów przez telefon komórkowy jest niemożliwe. Przykładem tego może być miejsce położone daleko od nadajnika lub budynek z grubymi murami, piwnicami użytkowymi (kawiarnie) lub nowoczesnymi oknami których szyby kryte są związkami metalicznymi.
Cechy wyróżniające:

  • Urządzenie przeznaczone dla telefonów GSM (GSM+EGSM) pracuje w paśmie 880-960MHz.
  • Urządzenie spełnia normę ETSI 300 609-4 wymaganą dla tego typu urządzeń,
  • AGC (ALC) Automatyczna kontrola zysku,
  • MGC- Manualna kontrola zysku,
  • Wzmocnienie sygnału odpowiednie do deklarowanego zasięgu.

INTERNET 4G LTE TO SZYBKOŚĆ I TECHNIKA W JEDNYM

Zajmujemy się instalacją anten służących do zwiększenia siły sygnału oraz polepszenia zasięgu sieci.
Wykonujemy:

  • montaż anten LTE
  • montaż internetu LTE operatorów takich jak Orange LTE, LTE Plus, T-mobile LTE, 4G LTE w Play oraz LTE Cyfrowy Polsat
  • montaż anten UMTS, HSDPA, HSPA+, HSPA PLUS
  • montaż 3G
  • montaż 4G

Instalacja internetu LTE – 4G sprawi, że wyszukiwane strony internetowe będą szybko się ładować i wyświetlać, umożliwi to także natychmiastowe przesyłanie fotografii oraz innych multimediów. Technologia internetu LTE zapewnia błyskawiczne buforowanie oraz pobieranie plików. Internet LTE to także komfort oglądania filmów, które szybko się buforują i nie zatrzymują się w trakcie seansu. Montaż internetu LTE zaczynamy od sprawdzenia zasięgu i siły sygnału. Antenę LTE instalujemy na możliwie najwyższym punkcie budynku, co zapewni doskonały odbiór sygnału. Sygnał z anteny zostaje doprowadzony do routera który przekazuje internet poprzez sieć WiFi oraz przez okablowanie dochodzące do gniazd zamieszczonych w budynku.

image-internet99

ZOBACZ ZDJĘCIA
INSTALACJE GSM I LTE